Oferta

Najwyższej jakości narzędzia
i elektronarzędzia
w Lublinie i Rzeszowie

Profesjonalne i szybkie wykonanie wielu prac byłoby niemożliwe bez użycia odpowiedniego sprzętu. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów – profesjonalistów szczególnie z branży budowlanej oraz domowych majsterkowiczów i ogrodników zebraliśmy w naszym sklepie narzędziowym w Lublinie i Rzeszowie szeroki wybór narzędzi i elektronarzędzi.

Wiertarka
Wiertła
Zobacz, co możemy Ci zaoferować

Zapoznaj się z naszą ofertą!

NARZĘDZIA

W Budzap znajdziesz różnego rodzaju narzędzia – ręczne, pomiarowe, spawalnicze, do prac z prądem i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem naszego sklepu narzędziowego w Lublinie i Rzeszowie.

ELEKTRONARZĘDZIA

Jesteśmy dystrybutorem najwyższej jakości elektronarzędzi w Lublinie i Rzeszowie. W swojej ofercie posiadamy wiertarki, wkrętarki, młotowiertarki, szlifirwki i wiele inych elektronarzędzi renomowanych producentów takich, jak Milwaukee Tools, Wiha, Rawlplug, Ridgid i inne.

ODZIEŻ ROBOCZA I ARTYKUŁY BHP

W Budzap kupisz wszystko, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy podczas prac budowlanych. W swojej ofercie znajdziesz m. in. odzież i obuwie robocze, okulary ochronne, ochronniki słuchu, rękawice robocze, kaski ochronne i wiele innych artykułów BHP.

TECHNIKI ZAMOCOWAŃ

W Budzap znajdziesz najlepszej jakości techniki zamocowań wiodących na rynku narzędziowym producentów takich, jak Fischer, Rawlplug, Niczuk, Walraven i innych. Są to między innymi różnego rodzaju śruby, kotwy, kołki rozporowe oraz zamocowania chemiczne.

AKCESORIA I OSPRZĘT

W naszej ofercie znajdziesz też przydatny osprzęt i akcesoria, które podnoszą wydajność i komfort Waszej pracy. Wśród naszej oferty znajdziesz wiertła, dłuta, otwornice, frezy, tarcze, bity, brzeszczoty i wiele innych.

BIERNA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWA

Bierna ochrona przeciwpożarowa to usługi, które zwiększają bezpieczeństwo oraz minimalizują straty na wypadek powstania pożaru. W ofertę Budzap wchodzi m. in. zabezpieczenia szczelin i dylatacji środkami ogniochronnymi, a także zabezpieczenie przeciwpożarowe materiałów palnych i przejść instalacyjnych. 

Szukasz konkretnego produktu?

Skip to content